Elektrikli Zemin Yıkama Makinası Dass Gama 50E

Elektrikli Zemin Yıkama Makinası Dass Gama 50E

Dass Gama 50E zemin yıkama makinesi, farklı özellikleriyle sektörde fark yaratan bir üründür. Yüksek emiş gücüne sahip egzozlu vakum motoru ve yüksek devirli fırça motoru sayesinde uzun yıllar boyunca zeminlerin temizliği konusunda etkili bir performans sunar. Ayarlanabilir fırça baskısı, pet tutucu aksesuarı, uzun ömürlü fırça kılı ve 170 rpm dönüş hızı ile zemindeki tüm kirleri temizler.

Müşteri Hizmetleri

ass Gama 50E zemin yıkama makinesi, farklı özellikleriyle sektörde fark yaratan bir üründür. Yüksek emiş gücüne sahip egzozlu vakum motoru ve yüksek devirli fırça motoru sayesinde uzun yıllar boyunca zeminlerin temizliği konusunda etkili bir performans sunar. Ayarlanabilir fırça baskısı, pet tutucu aksesuarı, uzun ömürlü fırça kılı ve 170 rpm dönüş hızı ile zemindeki tüm kirleri temizler.

Özel tasarım ayarlanabilir emiş aparatı sayesinde de tertemiz bir yüzey elde edilir. Dass Gama 50E, ağır zeminlerde ve ağır kirlerde özellikle tercih edilen bir elektrikli zemin yıkama makinesidir. Kolay hareket edebilmesi ve özel tasarım su emiş aparatı sayesinde dönüşlerde su bırakmaması sebebiyle kullanıcıların favori seçimlerinden biridir. 61 litre temiz su, 65 litre kirli su tankı kapasitesiyle büyük ölçekli işletmelerde sıkça kullanılır. Dass Gama 50E, tek geçişte kiri, yağı, pası ve tozu zeminden ayırarak kalıcı temizlik sağlar. Bu sayede zemin temizliği sırasında kirin yayılmasını da önlemiş olur.

Ürün Hakkında Merak Ettikleriniz için Bize Ulaşın

Benzer Ürünler

Elektrikli Zemin Yıkama Makinası Dass Gama 38E
Akülü Zemin Yıkama Makinası Dass Gama 38B
Elektrikli Zemin Yıkama Makinası Dass Gama 43E
Akülü Zemin Yıkama Makinası Dass Gama 43B
Akülü Zemin Yıkama Makinası Dass Gama 50B
Yürüyüş Motorlu Akülü Zemin Yıkama Makinası Dass Gama 50BD
Akülü Yürütme Motorlu Zemin Yıkama Makinası Dass Gama 42BD
Akülü Yürütme Motorlu Zemin Yıkama Makinası Dass Gama 38BD
Elektrikli Zemin Yıkama Makinası Dass Gama 50E

Paylaş